Vyberte stránku

První pokoj většinou dítěti zařizují rodiče a mnohdy ještě předtím, než se narodí. Jak ale roste, jeho potřeby se mění, a tak bude časem vyměnit nejen dětskou postýlku za velkou postel, ale pořídit také například psací stůl, knihovnu a další věci, které vaše dítě může potřebovat.

Jak splnit dětské přání

Pokud se chystáte vrhnout na rekonstrukci pokoje, je třeba vzít v potaz přání vašich ratolestí. Předpokládejte, že budete muset uvést vše do rozumných mezí, protože, nebudeme si nic nalhávat, děti mají někdy přespříliš fantastickou představivost. Pokud se vám podaří skloubit přání vašich dětí s tím, co je ve vašich možnostech, pak máte vyhráno, protože tak budou spokojeni všichni. Zeptejte se své ratolesti na to, jaké barvy v pokoji chce mít, kam bude chtít umístit nábytek a své hračky. Důležité je, aby se v novém pokoji vaše dítě cítilo dobře.

Nový pokoj za nízkou cenu

Jestliže nechcete do zařízení nového pokoje investovat velké peníze a víte, že pokojík potřebuje změnu, existuje levnější varianta. Stačí například změna výmalby, protože ta toho dokáže změnit skutečně mnoho. Obnovit můžete ale i barvu nábytku a to tak, že na něj aplikujete samolepicí fólie. Seženete od imitací dřeva po fotografické fólie, takže opět velmi snadným způsobem zmodernizujete a zútulníte dětský pokoj.

Fotogalerie: Dětské pokoje – inspirace

Foto: Home-designing.com